Ліцензія ГУВМ серія АГ №581401
видана 21.10.2011р.

"Ветеринарна Допомога"
Київ, вул. Ак. Кримського, 27
тел. (044) 228 24 54, моб. (098) 757 99 77

Шановні колеги та власники тварин! 

Раді повідомити, що з січня 2017 року, в КДТ «Ветеринарна допомога» Чернічко Г.О. здійснюється забір і відправка проб для генетичних досліджень в німецьку лабораторію ветеринарної медицини LABOKLIN.  Співпраця здійснюється на базі клініки - партнера, що значно полегшить племінну роботу українським заводчикам, а також  діагностику генетичних захворювань ветеринарнарним лікарям і власникам домашніх тварин (собаки, коти та коні).

ДОСТАВКА і ОПЛАТА проб до України уповноваженим кур’єром LABOKLIN покращить  якість доставки матеріалу в лабораторію та зменшить її термін, а також полегшить здійснення ОПЛАТИ за дослідження.

LABOKLIN – провідна німецька приватна лабораторія, що є і однією з провідних в Європі.  Більше, ніж 25 років  лабораторія Laboklin існує виключно як лабораторія ветеринарної медицини. У відділенні молекулярної біологіі -  «Labogen» -  Laboklin протягом багатьох років успішно проводить генетичні тестування тварин,  головним чином собак, котів, коней. 

LABOKLIN є акредитованою лабораторією відповідно до DIN EN ISO / IEC 17025, результати тестів якої мають міжнародне значення.  Спектр досліджень охоплює область підтвердження спорідненості і родоводу (генетичні відбитки пальців), а також генетичне підтвердження породи, і, по можливості, змішаний аналіз породи. Крім того,  Laboklin може довести генетично численні фенотипні риси, такі як довжина волосся, колір волосся, рябкість, маски і т.п., і тим самим забезпечити керівництво для цільового розведення.  Більша частина досліджень надає можливість виявлення спадкових захворювань.

Laboklin знаходиться в тісному контакті з багатьма міжнародними дослідницькими групами, пропонує численні ліцензовані тести та постійно розширює спектр  можливих досліджень. Якщо Ви не знайшли потрібного Вам тесту в нашій пропозиції, ймовірно тест знаходиться в розробці. З усіх питань, що виникли,  обов'язково зв'яжіться з нами Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Забір і відправка матеріалу для генетичних та інших досліджень в лабораторію Laboklin проводиться щомісяця. Дні забору матеріалу Ви можете побачити на нашому сайті vet-dopomoga.org.ua в розділі ГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ, а також зателефонувати нам за телефонами  044-228-24-54, 098-757-99-77, 067-757-50-55, або написати нам на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  Обов'язково вкажіть в темі забір аналізів ваш контактний номер телефону. Будь ласка, перевiряйте папку "спам", iнодi наша вiдповiдь потрапляє туди.

Повний перелік генетичних досліджень по породах, он-лайн замовлення дослідження, оплата замовлення на сайті LABOGEN

 

Забір проб для дослідження в лабораторію ветеринарной медицини LABOKLIN

ВИМОГИ:

1. Перед забором мазка буккального епітелію тварина має 1 годину нічого не їсти й не пити.
2. Тварини, що підлягають  дослідженню, повинні бути  чіповані.  За відсутності  чіпу,  Ви маєте  провести чіпування тварини  в клініці, перед забором проб.
3. Відбір матеріалу проводиться лише після ІДЕНТИФІКАЦІЇ тварини лікарем КДМ "Ветеринарна Допомога" Чернiчко Г.О. 
4. При відборі матеріалу для досліджень обов'язково надається  ксерокопія родоводу тварини (якщо тварина має родовід), яка буде разом з матеріалом надіслана до Laboklin.
5. Якщо Ви маєте зареєстрований розплідник і є заводчиком, Вам надається знижка на послуги лабораторії LABOKLIN у розмірі 20% від ціни, що  зазначена в прейскуранті. Для отримання цієї знижки Ви, до відбору проб клінікою, маєте надати  ксерокопію реєстрації Вашого розплідника.  

УВАГА знижка надається тільки на окремі тести. На комбінований пакет досліджень знижка не надається.

6.  Оплата проводиться  згідно з прейскурантом лабораторії Laboklin на розрахунковий рахунок лабораторії протягом 2-х днів з моменту забору проб.  Якщо оплата в цей термін проведена не буде, матеріал до лабораторії відправлено НЕ буде.
7. Ви маєте у день забору матеріалу сплатити  300 грн  за послуги клініки з індентіфікації тварин та відбір матеріалу для досліджень.

 

Найближчий забір проб для дослідження в лабораторії ветеринарної медицини LABOKLIN
уточнюйте за телефонами клініки.

Попереднiй запис за телефонами клiнiки тел. (044) 228 24 54, моб. (098) 757 99 77

Слідкуйте за нашими новинами на сайті vet-dopomoga.org.ua